Pakalpojumu cenas Ūdenstūrisma attīstības centrā Bāka

Pēc atklāšanas pasākuma, kas notika 27.maijā, apmeklētājiem durvis pie Lubāna ir atvēris Ūdenstūrisma attīstības centrs Bāka. Ir pagājusi tikai nedēļa, bet jau tagad cilvēku interese esot ļoti liela, novērojusi centra administratore Dagnija Brence. „Atbrauc, apskatās. Vēlāk daudzi no viņiem atgriežas, lai izmantotu kādu no piedāvātajiem pakalpojumiem,” stāsta D.Brence.  Lai nodrošinātu Bākas darbības izdevumu segšanu, ir izstrādātas pakalpojumu cenas.
Jāatzīmē, ka Rēzeknes novada pašvaldībai un tās iestādēm (pagastu pārvaldēm, skolām, pirmsskolas izglītības iestādēm u.c.), rīkojot pasākumu, visi pakalpojumi, izņemot vizināšanos ar motorlaivu, ir pieejami bez maksas. Savukārt visi pārējie  interesenti jebkurā laikā bez maksas var izmantot pludmalē esošo infrastruktūru, tai skaitā volejbola laukumus, lapenes, laipas, ugunskura vietas un ģērbtuves. Citu pakalpojumu cenas skatīt pielikumā (tās laika gaitā var arī mainīties)!
Plašāka informācija par piedāvātajiem pakalpojumiem:
Rēzeknes pilsētas, Rēzeknes un Viļānu novadu tūrisma informācijas centrs, t. 26337449
Ūdenstūrisma attīstības centrs Bāka administratore Dagnija Brence, t. 26691177