Par Nautrēnu pagasta pārvaldes vadītāju apstiprināta Līvija Plavinska

Publicēts 04.12.2014
Līvija Plavinska

4. decembra Rēzeknes novada domes sēdē par Nautrēnu pagasta pārvaldes vadītāju apstiprināta Līvija Plavinska. Darba pienākumus viņa sāks pildīt no 5. decembra.

Līvija Plavinska 24 gadus strādājusi par Nautrēnu pagasta padomes (vēlāk – pagasta pārvaldes) vadītāju, pēc tam – no 2013. gada septembra līdz 2014. gada novembrim – bijusi 11. Saeimas deputāte. Viņai ir maģistra diploms kā ķīmijas skolotājai un profesionālais maģistra grāds valsts pārvaldē.

Pēc apstiprināšanas amatā, L. Plavinska iepazīstināja deputātus ar pagasta attīstības plāniem. „Tā kā Rēzeknes novada attīstības plānā Nautrēnu pagasts norādīts kā viens no attīstības centriem, strādāsim, lai pilnveidotu Nautrēnu vidusskolu, meklētu inovatīvas pieejas un izglītības virzienus, jo skolas veiksmīgai darbībai nepieciešams piesaistīt pēc iespējas vairāk skolēnu. Tālākajos plānos noteikti jādomā arī par sporta kompleksa būvniecību, lai skolas un vietējo iedzīvotāju vajadzībām būtu nodrošināta pilnvērtīga sporta bāze.”

Rēzeknes novada domes priekšsēdētājs Monvīds Švarcs sveic jauno Nautrēnu pagasta pārvaldes vadītāju Līviju PlavinskuJāatgādina, ka jauns Nautrēnu pagasta pārvaldes vadītājs tika meklēts, jo līdzšinējais vadītājs Aivars Šķesters uzrakstījis iesniegumu par viņa atbrīvošanu no amata pēc paša vēlēšanās. A. Šķesters pārvaldnieka amatā nostrādāja gadu – kopš brīža, kad iepriekšējā vadītāja Līvija Plavinska pieņēma 11. Saeimas deputāta mandātu. Lai izvēlētu jaunu pārvaldes vadītāju, 25. novembrī notika sapulce, kā laikā Nautrēnu pagasta iedzīvotāji izvirzīja sev tīkamus kandidātus. Kopā tika pieteiktas trīs kandidātes. Pārējās pretendentes – Ruta Daukste un Ērika Bozoviča – jau sapulces laikā nolēma konkursā nepiedalīties.

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0