Par neapbūvētas pašvaldībai piekritīgās zemes vienības ar kadastra apzīmējumu 7894 002 0392 Stružānu pagastā nomas tiesību izsoli

Izsoles veids: mutiska izsole ar augšupejošu soli (pirmā)
Izsoles objekts: neapbūvētas zemes nomas tiesības
Zemes vienības kadastra apzīmējums: 7894 002 0392
Zemes vienības statuss: pašvaldībai piekritīgā zeme. Zemes statuss var tikt mainīts atbilstoši ārējo normatīvo aktu noteikumiem.
Administratīvā teritorija: Stružānu pagasts
Atrašanās vieta: Stružānu pagasts
Iznomājamā platība: iznomājamā zemes platība – 0,2774 ha, t.sk. lauksaimniecībā izmantojamā zeme – 0,2774 ha
Zemes vienība uzmērīta: Nē
Ierakstīta zemesgrāmatā: Nē
Kadastrā reģistrētais lietošanas mērķis: zeme, uz kuras galvenā saimnieciskā darbība ir lauksaimniecība, kods: 0101
Iznomāšanas mērķis: lauksaimnieciskās ražošanas vajadzībām
Konstatēti apgrūtinājumi: ekspluatācijas aizsargjoslas teritorija gar elektrisko tīklu gaisvadu līniju ārpus pilsētām un ciemiem.
Cita informācija: augsne iepriekšējos gados ir apstrādāta. Zemes gabals ir ar līdzenu reljefu. Augsne ir zemā purva kūdra. Meliorācijas sistēma ir novadgrāvji.
Piekļūšana: Objektam tiek nodrošināta piekļūšana no valsts vietējā autoceļa V557 Dricāni - Rogovka, Stružānu ciemu, Smilšu ielu, Miera un Parka ielu, pašvaldības piekritīgām zemes vienībām, starp mazdārziņiem.
Citi nosacījumi: apbūve un apakšnoma nav atļauta, papildus nomas maksai ir maksājams nekustamā īpašuma nodoklis
Nomas līguma termiņš: 12 (divpadsmit) gadi vai līdz brīdim, kad uz ārējo normatīvo aktu pamata tiek mainīts zemesgabala statuss
Izsoles sākuma nomas maksa: 28,00 EUR (divdesmit astoņi EUR 00 centi) gadā (bez PVN).
Pieteikšanās termiņš: līdz 2019. gada 16. jūlijam, plkst.09.00
Izsole notiks: Rēzeknes novada pašvaldības iestādes Dricānu pagastu apvienības struktūrvienības “Stružānu pagasta pārvalde” telpās, 2019. gada 16. jūlijā plkst.11:00.
Pieteikšanās vieta: Rēzeknes novada pašvaldības iestādes Dricānu pagastu apvienības struktūrvienības “Stružānu pagasta pārvalde” telpās pēc adreses: Miera iela 14a, Strūžāni, Stružānu pagasts, Rēzeknes novads, darba dienās no plkst.8.00 līdz plkst.12.00 un no plkst.12.30 līdz 16.00.
Zemesgabala apskates vieta un laiks: Iepriekš sazinoties ar Stružānu pagasta pārvaldes zemes lietu speciālistu Normundu Mozgi: 27876886.
Izsoles noteikumi