Par pašvaldībai piekritīgo zemes vienību ar kadastra apzīmējumu 7846 003 0281 Čornajas pagastā nomas tiesību izsoli

Izsoles veids: mutiska izsole ar augšupejošu soli (pirmā)
Izsoles objekts: zemes nomas tiesības
Zemes vienības kadastra apzīmējums: 7846 003 0281
Zemes vienības statuss: pašvaldībai piekritīgā zeme
Administratīvā teritorija: Čornajas pagasts
Atrašanās vieta: “Bedres”, Besovka.
Iznomājamā platība: 1,55 ha ( zemes vienība)
Zemes vienība uzmērīta: Jā
Ierakstīta zemesgrāmatā: Nē
Kadastrā reģistrētais lietošanas mērķis: zeme, uz kuras galvenā saimnieciskā darbība ir lauksaimniecība, kods: 0101
Iznomāšanas mērķis: lauksaimnieciskās ražošanas vajadzībām
Konstatēti apgrūtinājumi: Pašvaldības autoceļa aizsargjosla
Cita informācija: zemes vienība ir apstrādāta. Konstatēts mazs krūmāju apaugums. Meliorācijas sistēma darbojas.
Citi nosacījumi: apbūve un apakšnoma nav atļauta, papildus nomas maksai ir maksājams nekustamā īpašuma nodoklis
Nomas līguma termiņš: līdz izmaiņām pašvaldības tiesībās iznomāt šo zemi, bet ne ilgāk kā 12 gadi.
Izsoles sākuma nomas maksa (EUR, bez PVN): 72,00 (gadā par zemes vienību)
Pieteikšanās termiņš: līdz 2020. gada 4. martam, plkst.8.45
Izsole notiks: Rēzeknes novada pašvaldības Čornajas pagasta pārvaldes telpās 2020. gada 4. martā, plkst.09.00.
Pieteikšanās vieta: Čornajas pagasta pārvalde
Zemesgabala apskates vieta un laiks: Iepriekš sazinoties ar Čornajas pagasta pārvaldes vadītāju pa tālruni: 26136507vai 28786267.
Izsoles noteikumi