Par satiksmes ierobežojumiem Novada dienā

Ančupānu ielejā (kartodromā) 23. jūlijā norisināsies Rēzeknes novada dienas pasākumi. Tiek prognozēts, ka pasākumus apmeklēs līdz 10 000 iedzīvotāju. Lai nodrošinātu pasākumu apmeklētāju drošību, laika posmā no 2016. gada 23. jūlija plkst. 12.00 līdz 24. jūlija plkst. 9.00, autoceļa P36 – „Rēzekne-Gulbene” posmā no Rēzeknes pilsētas robežas līdz krustojumam ar A-12 „Jēkabpils - Rēzekne - Ludza - Krievijas robeža (Terehova)” būs atļauta tikai vienvirziena kustība virzienā uz Rēzekni. Atļautais maksimālais ātrums augstākminētajā ceļa posmā – 30 km/h.
Iebraukšana un izbraukšana no SIA Dinaz degvielas uzpildes stacijas nemainās.
Iebraukšana un izbraukšana no Ančupānu memoriāla nemainās.
Izmaiņas satiksmes organizācijā nepieciešamas, jo stāvlaukums un pasākumu norises vieta neatrodas vienā ceļa pusē, turklāt autobusu stāvēšanai tiks izmantota arī autoceļa brauktuve.

Click to listen highlighted text!