Par satiksmes ierobežojumiem Rēzeknes Novada dienā

Publicēts 05.07.2017

15. jūlijā Ančupānu ielejā notiks ikgadējā Rēzeknes Novada diena. No pulksten 12.00 pasākuma apmeklētājiem sarūpēti aizraujoši un ģimeniski, izzinošām un sportiskām aktivitātēm piesātināti svētki.

Lai nodrošinātu pasākuma apmeklētāju drošību, arī šogad laika posmā no 15. jūlija plkst. 14.00 līdz 16. jūlija plkst. 4.00 rītā autoceļa P36 „Rēzekne-Gulbene” posmā no Rēzeknes pilsētas robežas līdz krustojumam ar šoseju A12 „Jēkabpils-Rēzekne-Ludza-Krievijas robeža (Terehova)” būs atļauta tikai vienvirziena kustība virzienā uz Rēzeknes pilsētu. Atļautais maksimālais ātrums šajā ceļa posmā – 30 km/h. Jāatzīmē, ka iebraukšana un izbraukšana uz/no SIA „Dinaz” degvielas uzpildes stacijas un uz/no Ančupānu memoriāla nemainās. Autovadītāju ērtībām tiks izvietotas dzeltenās pagaidu apbraukšanas zīmes, kas palīdzēs apbraukt Ančupānu ielejas teritoriju, tāpat tiks izvietotas apbrukšanas shēmas (pirms Viļakas ielas un pirms Dzelzceļnieku ielas (pie gaļas kombināta)). Izmaiņas satiksmes organizācijā nepieciešamas, jo stāvlaukums un pasākumu norises vieta neatrodas vienā ceļa pusē.

Kartodroma teritorijā, nobraucot lejā, pa labi atradīsies speciāli invalīdiem paredzētas un marķētās auto stāvvietas. Saskaņā ar Ceļu satiksmes noteikumiem, šīs stāvvietas drīkstēs izmantot tikai ar invalīdu stāvvietas izmantošanas karti. Šo karti var saņemt visās CSDD nodaļās personas, kurām ir izsniegta Veselības un darbspēju ekspertīzes ārstu valsts komisijas izziņa par medicīnisko indikāciju noteikšanu speciāli pielāgota vieglā automobiļa iegādei un pabalsta transporta izdevumu kompensēšanai saņemšanai, kā arī I grupas redzes invalīdi. Invalīdu stāvvietu izmantošanas karti, kas kalpos kā caurlaide iebraukšanai uz invalīdu auto stāvvietu kartodromā, jānovieto automobiļa salonā pie priekšējā stikla.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām! Ceram, ka daudzveidīgās un interesantās svētku norises atsvērs neērtības, kas sagādātas, ilgāku laiku pavadot ceļā.

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0