Par Tiskādu vidusskolas direktori apstiprināta Olga Miseviča

Publicēts 04.09.2014
Olga Miseviča

Rēzeknes novada domes sēdē 4. septembrī tika apstiprināta jaunā Tiskādu vidusskolas direktora kandidatūra. Līdzšinējo direktoru Viktoru Kovaļovu turpmāk nomainīs Olga Miseviča, kura līdz šim bija direktora vietniece mācību darbā. Olga Miseviča ir dzimusi un augusi Silmalas pagastā, pirms Tiskādu vidusskolas strādājusi par direktori Daugaviešu pamatskolā.

Uz izsludināto Tiskādu vidusskolas direktora amata konkursu bija pieteikušies 8 pretendenti, no kuriem uz Izglītības, sporta un kultūras komitejas sēdi tika izvirzīti divi, bet otra pretendente, Skaidrīte Ūzuliņa, pirms sēdes savu kandidatūru atsauca.

Viktors Kovaļovs turpinās strādāt Tiskādu vidusskolā par sporta skolotāju.

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0