Par vēlēšanu iecirkņu komisiju locekļu kandidātu pieteikšanas termiņa noteikšanu

25.07.2018

Uncategorized

Pamatojoties uz Republikas pilsētu un novadu vēlēšanu komisiju un vēlēšanu iecirkņa komisiju likuma 5. panta otro daļu, Centrālās vēlēšanu komisijas instrukcijas „Pašvaldību vēlēšanu iecirkņu komisiju izveidošanas instrukcijas”, kas apstiprināta ar Centrālās vēlēšanu komisijas 2013. gada 25. janvāra lēmumu Nr.4, 2.punktu, n o l e m j u:
1. Noteikt termiņu vēlēšanu iecirkņu komisiju locekļu kandidātu pieteikšanai 2018. gada 6. oktobra 13. Saeimas vēlēšanām no 2018. gada 25. jūlija līdz 2018. gada 21. augustam.
2. Izlikt Rēzeknes novada vēlēšanu komisijas paziņojumu par vēlēšanu iecirkņu komisiju locekļu kandidātu pieteikšanu Rēzeknes novada pašvaldības administrācijas un Rēzeknes novada pašvaldības pagasta informācijas sniegšanas vietās.
3. Ievietot Rēzeknes novada vēlēšanu komisijas paziņojumu par vēlēšanu iecirkņu komisiju locekļu kandidātu pieteikšanu Rēzeknes novada pašvaldības mājaslapā.

Komisijas priekšsēdētāja Ilona Turka