Pārtikas pakas skolēniem tiks piegādātas tuvākajā laikā!

Publicēts: 09.11.2020

Atjaunots: 13.01.2021

Pašvaldības paziņojumi

Pamatojoties uz Ministru kabineta lēmumu, ka no 2020. gada 26. oktobra līdz 6. decembrim izglītības iestādēs vispārējās pamatizglītības programmas un vispārējās vidējās izglītības programmas apguve 7.–12. klasē notiek attālināti (speciālā izglītības iestāde mācību procesu turpina īstenot atbilstoši skolas izvēlētajam modelim), Rēzeknes novada domes sēdē 5. novembrī tika pieņemts lēmums, ka visi Rēzeknes novada skolu 7.-12. klašu izglītojamie, kuri mācās attālināti, jānodrošina ar pārtikas pakām. Papildus, pēdējā brīdī, Rēzeknes novada domes lēmumā tika iekļauts atbalsts arī visiem vidusskolēniem, ne tikai 7.-9. klašu skolēniem. Tas radīja papildus aprēķinus, pasūtīšanu, loģistiku un paku sagatavošanu, tāpēc pārtikas paku piegāde aizkavējās. Tā, kā ir izsludināta ārkārtējā situācija valstī no 9. novembra līdz 6. decembrim, 7.-12. klašu skolēni tiks nodrošināti ar pārtikas pakām vēl par trim nedēļām. Šīs pakas plānots izsniegt sākot ar 23. novembri – par periodu no 16. novembra līdz 4. decembrim par 14 attālinātajām mācību dienām Rēzeknes novada visiem 7.-12. klašu skolēniem. Šāds novada domes lēmums ir atbalstāms, jo paplašina atbalsta saņēmēju loku, tāpēc šī iemesla dēļ lūdzam mazliet paciesties. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām un radīto satraukumu.

Guntars Skudra, Rēzeknes novada pašvaldības Izglītības pārvaldes vadītājs
T.646 07201, +37129495624 e-pasts: Guntars.Skudra@saskarsme.lv izglitiba@saskarsme.lv

Click to listen highlighted text!