Pasākums jauniešiem „Palīc sveika, VOSORA” Dricānos

Jauniešiem

24. augustā Dricānu kultūras namā jauniešu iniciatīvas projekta „Deju miskaste” ietvaros norisinājās pasākums „Palīc sveika, VOSORA”. To varēja apmeklēt ikviens, kurš pēdējās vasaras dienas vēlējās pavadīt īpaši. Neraugoties uz pēdējo gadu lielākajām lietavām un pārplūdušajām upēm, pasākumu apmeklēja ne vien vietējie jaunieši, bet arī ciemiņi no Sakstagala un Ozolaines. Lai gan visas aktivitātes norisinājās iekštelpās, jauniešiem tomēr izdevās radīt radošu, neformālu un baudāmu noskaņu, jo darba grupa bija ieguldījusi daudz darba un laika, lai sagatavotos pēdējam vasaras baudījumam.

Pasākuma ietvaros katram bija iespēja nofotografēties pie pašgatavota Instagram rāmja un tālāk doties uz rāmīšu izgatavošanas darbnīcām, kur tikko nobildētajai un izdrukātajai bildei izveidot savu unikālo fotorāmi. Kā nākamā pietura bija burciņu apgleznošana, kam sekoja mandalu aušana no auduma un iespēja izveidot arī pašam savu pūķi. Garākās rindas, protams, bija pie hennas tetovējumu meistarēm Madaras un Ditas, kurām blakus darbojās arī Vilma ar seju apgleznošanu. Īpašie viesi bija draugi no Rīgas, kuri no stikla pudelēm mācīja izveidot skaistas stikla glāzes un smelties idejas videi draudzīgam piknikam. Drosmīgākie apmeklētāji varēja mērot spēkus uz deju plača, kā arī iegūt nelielas balvas.

Paldies Rēzeknes novada pašvaldības Izglītības pārvaldei par finansiālo atbalstu. Paldies arī citiem sponsoriem, atbalstītājiem un radošo darbnīcu vadītājiem: SIA „Ausmeņa”, Sietspiedes darbnīcai „Pleķis”, SIA „Jānis Roze”, biedrība HomoEcos, Madarai Ivonei, Rutai Ivonei, Aloīdai Jurčenko.

Jauniešu iniciatīvas projekta “Deju mistkaste” koordinatore Keitija Kindzule

Homo Ecos pārstāvji