Pasākums "Tiem, kam pāri 55 gadiem…" Kaunatā

10.02.2020

Kultūra

Kaunatas pagasta tautas namā 7. februārī notika ikgadējais, tradicionālais, gaidītais un sirsnīgais pasākums – "Tiem, kam pāri 55 gadi…". Šajā vakarā tika godināti jubilāri, kuri šogad svin apaļas jubilejas.
Tā kā kopš 2018. gada maija visā Eiropas Savienībā tika piemērota Vispārējā datu aizsardzības regula, kas nozīmē, ka visu cilvēku personas dati tiek aizsargāti, tad arī jubilāriem šogad bija sevi pašiem jāpiesaka. Liels paldies aktīvajiem Kaunatas pagasta iedzīvotājiem par sapratni un atbalstu! Pieteikušies bija 30 jubilāri vecumā no 55 līdz pat 90 gadiem. Bija ieradušies arī citi Kaunatas pagasta iedzīvotāji, lai sveiktu jubilārus un izbaudītu jauko pašdarbnieku koncertu.
Jubilārus sveica Kaunatas pagasta pārvaldes vadītājs Sergejs Bašmakovs: "Gribu jums vēlēt spēku! Lai netrūktu tā ikdienas gaitās, spēku būt veseliem! Vēlu jums humora izjūtu – laikā, kad tik daudz juku un neskaidrību, dzīvot ar skaistām atmiņām par vakardienu, baudīt šodienu un ar cerībām skatīties nākotnē! Lai jums visiem laba veselība, priecīgs prāts un jauks noskaņojums ne tikai šodien, bet arī ikdienā”.
Pasākuma turpinājumā notika koncerts, kurā uzstājās duets "Paprika", Dubuļu tautas nama amatierteātris “Traļi Vaļi”, Kaunatas tautas nama amatierteātris "Runotoji", bet par jautru dejas soli parūpējās Normunds un Valdis Štekeļi.
Patiess prieks par aktīvajiem Kaunatas pagasta iedzīvotājiem, jo pasākums tika apmeklēts diezgan kuplā skaitā. Turpināsim šo iesākto tradīciju un tiksimies šādā pasākumā arī nākamgad. Liels paldies visiem par dalību!
Ligita Jokste – Bogdanova,
Kaunatas tautas nama vadītāja
Foto Aina Divanovska
IMG_3613 IMG_3617 IMG_3619 IMG_3620 IMG_3621 IMG_3623 IMG_3626 IMG_3627

Click to listen highlighted text!