Pasaulslavenais ģitārists Dominiks Millers atzinīgi novērtē Rēzeknes novada uzņēmēja radīto ģitāru

Publicēts 20.05.2014

14.maijā Rēzeknē, Latgales vēstniecībā „Gors” viesojās izcilais ģitārists, aranžētājs un komponists Dominiks Millers, kurš jau 23 gadus koncertē kopā ar dziedātāju Stingu. Koncertā bija dzirdami gan skaņdarbi no Millera jaunākā albuma „Ad Hoc”, gan arī klausītāju sirdis jau iekarojuši hiti, tostarp „Shape Of My Heart” un citi. Jāatzīmē, ka pirms koncerta, uzrādot biļeti, aptuveni 30 interesentiem bija iespēja apmeklēt Dominika Millera vadīto ģitārspēles meistarklasi. Tajā piedalījās arī elektrisko ģitāru izgatavotājs, Z/S „Tiptops” īpašnieks Jānis Kuzminskis no Kaunatas pagasta. Pēc koncerta Millers izmēģināja paspēlēt Jāņa Kuzminska līdzpaņemto ģitāru. Slavenais mākslinieks Jāņa izgatavoto ģitāru novērtēja atzinīgi, uzsverot, ka tā esot spēlēšanai ļoti ērta un viegla. Jāņa Kuzminska ģitāru tagad rotā slavenā mākslinieka autogrāfs.

Raksts par Jāņa Kuzminska elektrisko ģitāru ražotni un plānoto ģitāru muzeju

LRT sižets par elektrisko ģitāru izgatavotāju Jāni Kuzminski

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0