Pašvaldības SIA “Maltas dzīvokļu – komunālās saimniecības uzņēmums” aicina darbā elektriķi

Pašvaldības SIA “Maltas dzīvokļu-komunālās saimniecības uzņēmums”, reģ. nr. 42403000932, aicina darbā elektriķi uz nepilnu slodzi.
Galvenie darba pienākumi:

  • Nodrošināt elektroietaišu normālu, nepārtrauktu, ekonomisku un drošu darba režīmu pašvaldības SIA “Maltas dzīvokļu-komunālās saimniecības uzņēmuma” objektos un apsaimniekotajās daudzdzīvokļu dzīvojamās mājās;
  • Fiksēt elektroiekārtu bojājumus un organizēt to drošu un savlaicīgu novēršanu;
  • Novērst iedzīvotāju pieteiktos bojājumus elektrotīklos.

Prasības:

  • Vidējā profesionālā izglītība vai arodizglītība un elektriķa sertifikāts;
  • Vēlama darba pieredze elektriķa amatā;
  • Jābūt B vai C elektrodrošības grupai;
  • Precizitāte un augsta atbildības sajūta.

Piedāvājam:

  • Atbildīgu un dinamisku darbu;
  • Atsaucīgus un draudzīgus kolēģus;
  • Stabilu atalgojumu.

Papildinformācija:
Pieteikuma vēstuli un CV sūtīt līdz 2017. gada 13. decembrim uz e-pasta adresi: maltasdzksu@maltasdzksu.lv vai sūtīt pa pastu vai iesniegt personīgi pašvaldības SIA “Maltas dzīvokļu-komunālās saimniecības uzņēmumā”, Parka iela 10, Malta, Maltas pagasts, Rēzeknes novads, LV – 4630.
Sīkāku informāciju var saņemt zvanot uz tālruņa numuru:64631056
Sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kuri tiks izvirzīti nākamajai atlases kārtai.

Click to listen highlighted text!