„Pavasara karnevāls” Rogovkā

Publicēts 05.04.2017

1. aprīlī Nautrēnu pagasta sporta hallē – kultūras namā tika nosvinēts Rogovkas jauniešu centra rīkotais pasākums „Pavasara karnevāls”.
Jau trešo gadu pēc kārtas Rogovkā tiek rīkotas orientēšanās sacensības, uz kurām tiek aicināti arī citi Rēzeknes novada jauniešu centri. Šogad uz karnevālu bija ieradušies Bērzgales, Kaunatas, Čornajas, Gaigalavas un Vērēmu pagasta jaunieši.
Pasākuma pirmā daļa iesākās ļoti aktīvi: komanda piecu cilvēku sastāvā devās skrējienā pa Rogovku, kur katrā čekpointā bija jāizpilda konkrēts uzdevums.
Visātrākā un aktīvākā bija Bērzgales jauniešu orientēšanās komanda, otrā bija Vērēmu komanda, savukārt trešā  –  Gaigalavas komanda. Godalgoto vietu ieguvēji saņēma diplomus un dāvanas, pārējās komandas saņēma pateicības rakstus par piedalīšanos.
Vakars turpinājās ar dažādām atrakcijām, spēlēm un jautrām dejām. Bija iespēja nobildēties foto stūrītī. Vakara gaitā tika noskaidroti arī pasākuma karalis un karalieni, par kuriem kļuva jaunieši no Kaunatas pagasta.
Pasākums izskanēja mielojoties ar garšīgu svētku torti un kopbildes mirkli.
Visi kopīgi ar smaidiem, jautrām dejām un košiem tērpiem ieskandinājām pavasari!

Dina Sjomkāne,
Nautrēnu pagasta jaunatnes lietu speciāliste

DSC_0147 (1)DSC_0136 (1)DSC_0286 (1)DSC_0417DSC_0480DSC_0500DSC_0531DSC_0627DSC_0666

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0