Pavasarī gaidāmas iedzīvotāju sapulces Rēzeknes novada pagastos

Pēc nedaudz vairāk nekā mēneša – 11.martā – sāksies iedzīvotāju sapulces Rēzeknes novada pagastos. Ja līdz šim sapulces tika organizētas rudenī, tad šogad nolemts sapulču laiku pārcelt uz martu un aprīli. Ka norāda Rēzeknes novada pašvaldības izpilddirektors Jānis Troška, tas darīts, lai iedzīvotāji varētu iepazīties ar pagasta pārvaldes veikumu pilna gada garumā: „Ja sapulce notika oktobrī, tad līdz gada beigām vēl bija palikuši divi mēneši, kā laikā daudz kas varēja mainīties, taču tagad pagasta pārvalde var runāt par padarīto visa gada griezumā. Turklāt, ja sapulce tiek rīkota pavasarī, pagasta vadība var izklāstīt iedzīvotājiem arī informāciju par darbu plānu šim gadam, jo budžets jau ir sastādīts un apstiprināts.”

Līdzīgi kā iepriekšējos gados, arī šajā pavasarī sapulcēs piedalīsies gan Rēzeknes novada pašvaldības vadība, gan deputāti, gan arī pagastu pārvaldnieki un pagastu pārvalžu darbinieki, kuri iepazīstinās iedzīvotājus ar paveikto savās jomās – sociālajā darbā, finansēs, namu apsaimniekošanā un citos jautājumos.

Iedzīvotāji aicināti būt aktīvi un piedalīties iedzīvotāju sapulcēs, jo tas dod iespēju gan izzināt pagasta finansiālo situāciju, gan arī uzdot kādu sasāpējušu jautājumu pagasta un novada vadībai.