Paziņojums par koku izciršanu ārpus meža Griškānu pagastā

Griškānu pagasta pārvalde paziņo, ka sakarā ar Centrālās un Liepu ielas apgaismojuma tīklu izbūvi Sprūževas ciemā, nepieciešama koku izciršana.

Sprūževas ciemā gar valsts autoceļu Rēzekne – Stoļerova ieplānots veikt 20 (divdesmit) koku izciršanu, t.sk. 12 liepas, 5 papeles, 1 apse, 1 kļava,1 kastaņa, gar valsts autoceļu Sprūževa – Staroščiki ieplānota 5 (piecu) liepu koku izciršana.

Sabiedriskā apspriešana tiek veikta no 2016. gada 3. novembra līdz 2016. gada 18. novembrim saskaņā ar Rēzeknes novada pašvaldības 2012. gada 15. novembra saistošo Noteikumu Nr.91 „Par koku ciršanu ārpus meža Rēzeknes novadā ” III nodaļu.

Lūdzam savus priekšlikumus un ieteikumus par nozāģēšanai plānotiem kokiem iesniegt Griškānu pagasta pārvaldē lietvedei (Centrālā iela 27, Sprūževa, Griškānu pag., Rēzeknes nov., LV-4641, tālr.64640431, vai uz e-pastu: Zoja.Lipska@griskani.lv)