Pēdējais zvans Kaunatas vidusskolā

Publicēts 18.05.2017

Ja maijs daudziem saistās ar ziedoni un pavasari, tad 9. un 12. klases skolēniem šis mēnesis noslēdz nopietnu mācību un dzīves posmu. Šogad pēdējais zvans Kaunatas vidusskolas topošajiem absolventiem skanēja 13. maijā. Stāvot svinīgā līnijā, Kaunatas skolēni un skolotāji sagaidīja divdesmit 9. klases skolēnus ar audzinātāju Irēnu Selivončiku un desmit 12. klases skolēnus ar audzinātāju Birutu Potašovu.

Gaviļniekus svinīgi sveica skolas direktore Skaidrīte Ūzuliņa, pasakoties vecākiem par atbalstu šo gadu garumā, un Kaunatas pašvaldības vadītājs Sergejs Bašmakovs. Tad tika dots vārds 8. un 11. klases skolēniem, kuri sveica ar skolas beigšanu un vēlēja izturību eksāmenos. Sākumskolas skolēni bija sagatavojuši atraktīvu apsveikumu “Ja Tu vari, dari tā”, kas bija patīkams pārsteigums lielajiem. Arī 9. un 12. klases skolēni pateicās skolotājiem un tehniskajam personālam par sniegto atbalstu un rūpēm. 9. klases skolēni bija sagatavojuši fragmentus no dažādām dejām, atvadoties no pamatskolas gadiem. Pēc tam sekoja atvadu fotosesija pie skolas.

Ināra Paramonova,
Latviešu valodas un literatūras skolotāja Kaunatas vidusskolā

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0