Lai veicinātu iedzīvotāju līdzdalību sabiedriskajā dzīvē un sekmētu sadarbību ar pašvaldību, kā arī lai izzinātu iedzīvotāju viedokli par dzīvi novadā kopumā, Rēzeknes novada pašvaldība līdz 2017. gada 1. februārim organizē iedzīvotāju aptauju. Aptauja ir anonīma un tās rezultāti tiks publicēti tikai apkopotā veidā. Iegūtie dati tiks izmantoti pašvaldības darbības izvērtēšanā, kā arī ar novada attīstību saistīto lēmumu pieņemšanā un ziņojumu sagatavošanā.
Iedzīvotāju ērtībai atbildēt uz anketas jautājumiem ir iespējams gan elektroniski tiešsaistē pašvaldības mājas lapā www.rezeknesnovads.lv , gan papīra formātā (veidlapas ir pieejamas Rēzeknes novada pašvaldībā (1. stāvā un 2. stāva 17. kabinetā) un visās pagastu pārvaldēs.
Aizpildītās anketas veidlapas lūdzam novietot Rēzeknes novada pašvaldībā speciāli tam paredzētā urnā (Rēzeknē, Atbrīvošanas alejā 95A, 1. stāvā), kā arī ikvienā pagasta pārvaldē speciāli tam paredzētā urnā. Aizpildītu anketu var arī atsūtīt pa pastu uz adresi: Rēzeknes novada pašvaldība Atbrīvošanas aleja 95A, Rēzekne, LV-4601.
Aptaujas rezultātu apkopojums tiks publicēts Rēzeknes novada pašvaldības mājas lapā www.rezeknesnovads.lv un Rēzeknes novada pašvaldības bezmaksas informatīvajā izdevumā.
Iepriekš pateicamies par veltīto laiku!
Aptauja tiešsaistē: http://ej.uz/777h
Aptauja_zinojums
Sagatavoja Līga Romančuka,
Attīstības plānošanas nodaļas teritorijas plānotāja