Piedzīvojuma ceļojuma neformālās apmācības

Publicēts 14.03.2019

11.un 12.martā Verēmu pamatskolā norisinājās Award piedzīvojuma ceļojuma neformālās apmācības, kurā piedalījās jaunieši no Verēmu pamatskolas, Rēzeknes 5. vidusskolas un Priežmales pamatskolas Award vienībām. Jaunieši apguva nepieciešamās prasmes, lai patstāvīgi jau šovasar varētu doties savos divu un triju dienu piedzīvojuma ceļojumos.

Pateicoties Sarkanā krusta organizācijas, zemessargu un jaunsargu vienību atbalstam, jaunieši apguva pirmās palīdzības, navigācijas, ceļojuma maršruta izstrādes, un citas  svarīgas .prasmes.

Nometni bagātināja arī tikšanās ar iedvesmojošām personībām Kristapu Rasimu un Gunti Rasimu. Guntis mudināja jauniešus nebaidīties uzdrīkstēties, būt aktīviem radošā un fiziskā jomā. Savukārt Kristaps jauniešiem mācīja paņēmienus, kā pārvarēt stresu pārbaudes brīžos, palīdzēja katram apjaust savas improvizācijas un atraktivitātes spējas. Kristaps arī uzsvēra, ka šīs spējas jo lielā mērā spoži var izpausties, ja jaunieši ir zinoši un daudz lasa.

Divas dienas paskrēja nemanot. Vēlu visiem awardiešiem īstenot savus iecerētos piedzīvojuma ceļojumus!

 Verēmu pamatskolas Award vienības vadītāja Iveta Gaile

24

26

25

award

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0