Pieejams atbalsts lauku jauniešiem uzņēmējdarbības veicināšanai

Publicēts 11.11.2016

Ja esi jauns vai topošais uzņēmējs vecumā no 18 līdz 40 gadiem un ja tev ir biznesa ideja vai vēlies tādu iegūt, tad piesakies Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra organizētajās apmācībās. Bezmaksas apmācību laikā varēs iegūt nepieciešamās zināšanas un prasmes uzņēmējdarbībā, kā arī izstrādāt savu biznesa plānu, lai pēc tam ar savu ideju startētu konkursā “Laukiem būt!” un cīnītos par naudas balvām savas idejas realizēšanai.

Informatīvā diena notiks 17. novembrī plkst. 13:00 Rēzeknē, Dārzu ielā 7a, Rēzeknes konsultāciju biroja 307. telpā. Kontaktpersona: uzņēmējdarbības konsultants Artūrs Šķesters, e-pasts: arturs.skesters@llkc.lv, tālr.29364196.

Vairāk informācijas ŠEIT.

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0