Pirmais projekta Trans-form periods noslēdzies

TRANS-FORM

LATLIT_logo_LAT_full_CMYK2018. gada 2. oktobrī noslēdzies Interreg V- A Latvijas – Lietuvas programmas 2014.- 2020. gadam projekta LLI- 386 „Trans-form” pirmais no četriem periodiem. Pirmo sešu mēnešu ietvaros Rēzeknes novadā uzsākta un gandrīz pabeigta pati apjomīgākā no projekta aktivitātēm – teritorijas revitalizācija Parka ielā 1, Lūznavā. Pielikumos esošajos attēlos redzamas teritorijas pārvērtības - kopmītnes ēkas demontāža un neliela rotaļu laukuma izveide.
Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) finansējuma apmērs projektam: 442 296,58 EUR.
Sintija Batare, projekta koordinatore Rēzeknes novada pašvaldībā
Par šīs publikācijas saturu pilnībā atbild Rēzeknes novada pašvaldība, un tas nekādos apstākļos nav uzskatāms par Eiropas Savienības oficiālo nostāju. Programmas tīmekļa vietne: www.latlit.eu Oficiālā ES tīmekļa vietne: www.europa.eu
1.1.1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11