Pirmais pusmaratona kopīgais treniņš notiks jau 9.martā

Publicēts 03.03.2016

Nedaudz vairāk par mēnesi palicis līdz Latvijas skriešanas seriāla “BIGBANK Skrien Latvija” startam, kurš tradicionāli sāksies ar pusmaratonu Rēzeknē 9.aprīlī. Jau vairākas nedēļas pusmaratona organizatori skolās un bērnudārzos rīko treniņus un stāsta par ieguvumiem no skriešanas, bet no 9.marta Festivāla parkā sāksies koptreniņi visiem interesentiem.

Sporta klubs “Magnen” aicina visus, kas vēlas, neatkarīgi no vecuma un sagatavotības līmeņa, piedalīties koptreniņos, kas notiks Festivāla parkā, lai sagatavotos pusmaratonam. Pirmais treniņš un sezonas atklāšana notiks 9.martā plkst. 17.00 un kopā ar pusmaratona organizatoriem treniņu vadīs Rēzeknes pusmaratona vēstniece vieglatlēte Gunta Latiševa-Čudare. Treniņa laikā tiks filmēts video par Rēzekni un pusmaratonu. Koptreniņa laikā varēs arī iegādāties sporta preces ar lielām atlaidēm no veikala “Sportland”, notestēt pēdas stāvokli, kā arī nofotografēties ar “BIGBANK Skrien Latvija” fotosienu fonā.

„Atsaucoties uz iedzīvotāju lūgumiem, treniņi notiks biežāk, nekā iepriekšējos gados.”-apsola treniņu vadītāji. Nākamais treniņš notiks 16.martā plkst. 18.00 Festivāla parkā.

Atgādināsim, ka reģistrēties Rēzeknes pusmaratonam var līdz pat 8.aprīlim mājaslapā www.rezeknespusmaratons.lv. Dalība pusmaratonā ir par maksu un, vēlāk reģistrējoties, dalības maksa ir lielāka.

 SK “Magnen” pārstāvis Edgars Kļaviņš

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0