Pirmsskolas bērnu Talantu skate pulcēja mazos dalībniekus Ozolaines pagastā

Publicēts 12.04.2016

30. martā Ozolaines Tautas nama „Rūķu zemē” pulcējās vistalantīgākie un drosmīgākie bērni, lai svētku gaisotnē rādītu savas prasmes un sasniegumus. Talantu skatē Ozolaines Tautas namā piedalījās Lūznavas pirmsskolas izglītības iestādes (PII) „ Pasaciņa”, Maltas PII „Dzīpariņš”, Maltas vidusskolas pirmsskolas grupas, Silmalas PII un, protams, Ozolaines PII „Jāņtārpiņš” audzēkņi.

Mazie ķipari rādīja brīnišķīgus un daudzveidīgus priekšnesumus- bija gan tautu dejas, gan teatralizēts mākslas vingrošanas priekšnesums – Gabriella Smane kopā ar māmiņu bija sagatavojusi īstu lelles deju, citos priekšnesumos tika demonstrēti akrobātiski vingrojumi. Tika deklamēti dzejoļi un, protams, dziedātas skaistas dziesmas mazo „lakstīgalu” izpildījumā. Pa starpu priekšnesumiem bērnus izklaidēja PII „Jāņtārpiņš” rūķi, kuri veda mazos talantus jautrās dejās un rotaļās.

Visi pasākuma dalībnieki tika sveikti ar konfekšpuķēm, saņēma jaukas dāvanas un Rēzeknes novada pirmsskolas izglītības metodiķes Birutas Rīvānes sagatavotos pateicības rakstus.

Pasākuma noslēgumā bērnus un viņu skolotājas gaidīja rūķu sarūpētā svētku torte. Bet, kad vēderi bija pilni ar našķiem, bērnus gaidīja disenīte ar jautru mūziku, krāsainām gaismiņām, kurām bērni tā vien gribēja līdzi lekt. Par jauku atmiņu no šī pasākuma bērni varēja nofotografēties arī īpaši izveidotā fotostūrītī.

 

Valentīna Mališeva,
Ozolaines PII „Jāņtārpiņš” vadītāja 
Santa Ostaša,
Ozolaines Tautas nama vadītāja 

 Fotogalerija

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0