Pludmales volejbola sacensības “Rogbīčs” Rogovkā

13.08.2018

Jauniešiem

Rogovkā tika īstenots iniciatīvu projekts - pludmales volejbola sacensības “Rogbīčs” jauniešiem vecuma posmā no 13 līdz 18 gadiem. Sacensības norisinājās 25. jūlijā Nautrēnu vidusskolas pludmales volejbola laukumā. Kopumā bija pieteikušās piecas komandas – Agnese Tripane, Matīss Teodors Seleckis, Kristiāns Augstkalns (komanda “13+”); Oskars Ivulāns, Laura Lucatnika, Aigars Brīvers (komanda “Teikļinīki”); Jana Poļaka, Aleksandrs Dobrovoļskis, Raivis Olehnovičs (komanda “Dagda”); Ermīns Potašs, Artis Zvīdrs, Elīna Mičule (komanda “ZPD”); Alise Meļko, Jurģis Lipskis, Kristiāns Logins (komanda “Galvenais ir piedalīties”). Visas komandas spēlēja līdzvērtīgi. Spraigā cīņā pirmo vietu ieguva komanda “ZPD”, otrajā vietā palika komanda “Teikļinīki”, savukārt, trešo vietu ieguva komanda “Dagda”. Komandas tika apbalvotas ar kausiem, medaļām, diplomiem un dāvanām. Spēles tiesnesis bija Sandris Turlajs.
Iniciatīvu projekts tika realizēts, pateicoties Rēzeknes novada pašvaldības Izglītības pārvaldes finansējumam un ar Nautrēnu pagasta pārvaldes atbalstu.
Sacensību noslēgumā biedrība „Rogovkīši” pasniedza simpātiju balvu. To saņēma komanda „Teikļinīki”.
Paldies visām komandām par piedalīšanos sacensībās!

Dina Sjomkāne,
Nautrēnu pagasta jaunatnes lietu speciāliste
DSC_0392 (5)DSC_0381 (5) DSC_0356 (5) DSC_0313 DSC_0276 DSC_0201 DSC_0192 DSC_0179