Projekta ietvaros labiekārtos lielāko parku Rēzeknes novadā – Lūznavas parku

11.01.2010

Green Investment

Ceturtdien, 14. janvārī, Ludzā Rēzeknes novada domes priekšsēdētājs parakstīs līgumu par projekta „Green Investments” ieviešanu. Tas ir Latvijas-Lietuvas Pārrobežu sadarbības programmas projekts, kurā Rēzeknes novada pašvaldība ir viens no 9 partneriem. Rēzeknes novadā projekta ietvaros plānots sakopt Lūznavas parku, kurā labiekārtos atpūtas zonu iedzīvotājiem – uzstādīs soliņus un atkritumu urnas.
Jau pavasarī notiks parka teritorijas sakopšanas talka, kurā iesaistīs Lūznavas pagastā dzīvojošus jauniešus. Pamatojoties uz ainavu arhitekta ieteikumiem, parka teritorijā viņi stādīs kokus, krūmus un citus daudzgadīgos košumaugus. Otra talka plānota šī gada rudenī.

Projekta ilgums ir 10 mēneši (2010.gada janvāris – 2010.gada oktobris). Kopējais Rēzeknes novadam plānotais finansējums ir 16 356 EUR. Rēzeknes novada pašvaldības līdzfinansējums paredzēts 3 102 EUR apmērā.
Projekta ieviešanu koordinē nevalstiskā organizācija Eiroreģions „Ezeru zeme” Latvijas birojs. Pilnais projekta nosaukums ir „Tīrāku un zaļāku kopienu veidošana Latvijas – Lietuvas austrumu pierobežas reģionos”.
Kontaktinformācija: Inta Rimšāne, projekta koordinatore Rēzeknes novada pašvaldībā, t. 64625011