Projekta “Talants – kurss” noslēguma tikšanās

Publicēts 08.09.2015

Noslēdzies deviņus mēnešus ilgušais projekts TALANTS KURSS, kuru organizēja bāreņu atbalsta centrs ‘’Sirota. Lv” Tiskādu bērnu nama audzēkņiem. Pēdējās tikšanās laikā Tiskādu bērnu nama jauniešiem bija dota iespēja iepazīties ar plašu profesiju spektru, kā arī izvēlēties profesiju pēc savām dotībām.

Pirmajā dienā bērni iesaistījās sarunās par zvejniecības aprīkojumu izgatavošanu, kas ir jāzina lai pārspētu konkurentus tirgū. Pēc tam bija tikšanās Policijas muzejā, kā arī glābšanas dienestā Lucavsalā, kur atrodas glābšanas stacija. Vēlāk bērni iepazinās ar glābšanas dienesta darbu. Divi jaunieši praktizējās retro automobiļu restaurācijā. Pēc tam bija organizēta ekskursija uz firmu “Helico Aerospace Industries”, kurā ir konstruēts unikāls lidojošs robots. Vakarā bērni vizinājās ar divriteņiem pa Jūrmalas pludmali, no rīta apmeklēja dievkalpojumu, bet pēc tam audzēkņi piedalījās sporta pasākumos.

Vakarā bija organizēts izlaidums, kur bērni saņēma diplomus, nopelnītās balvas (portatīvo datoru, planšetes, dāvanu kartes); piemiņas dāvanas un daudz pozitīvu emociju.

Kompānija PICTURE HAPPY uzdāvināja katram projekta dalībniekam individuālo fotoalbūmu – fotogrāmatu, kur ir iemūžinātas vislabākās fotogrāfijas, kas uzņemtas visa mācību gada laikā. Tās būs lieliska atmiņa visai dzīvei.

Milzīgs paldies visiem projekta organizatoriem, volontieriem, sponsoriem, pasniedzējiem un audzinātājiem par šiem brīnišķīgajiem kursiem! Visi bērni ir unikāli un talantīgi! Paldies ka palīdzējāt atklāt mūsu bērnu talantus.

 

Olga Jakušenoka,
sociālā aprūpētāja 

 

DSC_0674 DSC_0675

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0