Projekts “Esi līderis!” Kaunatas vidusskolā

Publicēts 10.03.2017

Šogad pirmo reizi piedalāmies projektā “Esi līderis!”, bet jau esam uzzinājuši daudz jauna, interesanta un noderīga, esam piedalījušies dažādās attīstošās, apmācošās un daudzpusīgās aktivitātēs. Projektā iesaistījās Kaunatas vidusskolas 9.a un 10.a klase.

Projekta ietvaros rīkotajos konkursos esam piedalījušies ar īsfilmu “Naudas maks”, kuras filmēšanas laikā iejutāmies aktieru, scenāristu un režisoru lomās, kā arī jautri pavadījām laiku. Tāpat esam ņēmuši dalību konkursā “Sapnis + Darbs = Sapņu darbs”, kurš ļāva vēlreiz apdomāt, izvērtēt un apkopot savus nākotnes mērķus, saistītus ar profesijas izvēli.

Februārī pie mums viesojās Jānis Stabiņš ar lekciju un meistarklasi “Uzvarētāju likumi”, kurš deva noderīgus padomus, svarīgas atziņas, kā arī motivēja mūs darboties izvēlētajā virzienā. Visiem, kas apmeklēja šo lekciju, tā patika un izsauca pozitīvas emocijas.

Vēl esam piedalījušies fotokonkursā “Kas mani iedvesmo”, kurš bija viens no populārākajiem, jo visiem patīk fotografēt. Šis konkurss ļāva novērtēt un saprast to, kas ir mūsu iedvesmas avots. Biznesa un finanšu spēlē “Cash Flow” uzzinājām par finanšu pamatiem, biznesa darbības principiem un lietderīgi pavadījām laiku.

Klases audzinātājas Marija Mukāne un Irēna Selivončika projekta ietvaros apmeklēja pedagogu profesionālās pilnveides semināru “Menedžments”, kas notika Rīgā. Semināra laikā apguva jaunas iemaņas, prasmes un zināšanas, kā arī nostiprināja jau iepriekš zināmo.

Martā plānojam piedalīties biznesa spēlē “Ceļš uz bagātību” (4 komandas), bet šobrīd izstrādājam projektu “Es savai videi”.

Ilze Verpakovska,
Kaunatas vidusskolas 9.a klases skolniece 

kaunata2 (1144 x 640) mezgli

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0