Projektu nedēļa „Teātra pasaule” Tiskādu vidusskolā

Publicēts 16.04.2015

No 6. līdz 10. aprīlim Tiskādu vidusskolā noritēja projektu nedēļa, veltīta teātra pasaulei. Šogad visi kopā nolēmām atdzīvināt mūsu skolas lielisko tradīciju un nolēmām organizēt Teātra dienu visiem skolēniem. Skolotāju vadībā skolēni jau iepriekš bija izvēlējušies priekšnesuma tēmu. Vairākus mēnešus skola dzīvoja, gaidot šo dienu – veidoja tērpus un dekorācijas, mēģināja lomas, sagatavoja afišas izstādei, kas bija apskatāma skolā 9. aprīlī.

Projektu nedēļas laikā mūsu skolēniem bija iespēja apmeklēt studiju „Joriks”, kur mēs izdzīvojām īstu aktieru dzīvi, stāvējām uz skatuves, iepazināmies ar slavenībām.

Kļūt par īstiem aktieriem visi gribētāji varēja 10. aprīlī. Mūsu skolas skatuve kļuva par īstu teātra skatuvi, bet visi mēs – par aktieriem un skatītājiem. Tika iestudētas visdažādākās lugas. Šajā dienā skolas aktu zālē bija ne tikai skolotāji, vecāki, skolēni un skolas darbinieki. Ciemos bija atbraukusi Saeimas deputāta Ivana Ribakova „labā roka” Olga Belova. Mēs esam ļoti pateicīgi Olgai Belovai par sirsnīgajiem vārdiem, ko viņa veltīja Tiskādu vidusskolas skolēniem un skolotājiem, mēs pateicamies arī Saeimas deputātam Ivanam Ribakovam, Rēzeknes novada domes deputātiem Natālijai Stafeckai un Elvīrai Pizānei, Silmalas pagasta padomes priekšsēdētājam Eduardam Grišuļonokam par visu mūsu ideju atbalstīšanu.

Visi klātesošie 10. aprīlī mūsu improvizētajā teātrī guva milzum daudz pozitīvu emociju no skolēnu krāšņajiem priekšnesumiem.

Skolas administrācija
Foto: Vitālijs Ščerbakovs

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0