Projekts “Elastīga bērnu uzraudzības pakalpojuma nodrošināšana darbiniekiem, kas strādā nestandarta darba laiku”

Publicēts 23.02.2016

Līdz marta beigām uzņēmumi var pieteikties elastīga bērnu uzraudzības pakalpojuma ieviešanai Labklājības nistrija (LM) aicina uzņēmumus ar nestandarta darbalaiku līdz 2016. gada marta beigām pieteikties elastīga bērnu uzraudzības pakalpojuma ieviešanai. Ja uzņēmumu interesē dalība ES EaSI projektā Elastīga bērnu uzraudzības pakalpojuma nodrošināšana darbiniekiem, kas strādā nestandarta darbalaiku, aicinām rakstīt projekta vadītājam e-pastā Maksims.Ivanovs@lm.gov.lv vai zvanīt pa tālruni 67782961.

Projektā var piedalīties visu veidu organizācijas ar nestandarta darbalaiku. Detalizēta informācija par projektu un kontaktinformācija ir pieejama LM tīmekļvietnē http://www.lm.gov.lv/text/3152.

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0