Pujatu līdaka 2019

Publicēts 23.09.2019

21. septembra rīts atnāca lietains un vējains, tomēr tas neatturēja makšķerēšanas entuziastus no kāpšanas laivās un došanās pēc sava lielā loma Pujatu ezerā. Makšķerēšanas sacensību “Pujatu līdaka 2019” organizēja biedrība “Rogovkīši”. Ezers šoreiz nelutināja zvejas censoņus ar savām veltēm, pietaupot labumus dalībniekam, kurš šajās sacensībās piedalījās pirmo reizi. Pirmo vietu un uzvaras kausu saņēma Ingars Gusāns, kurš noķēra 1,08 kg smagu līdaku. Tāpat arī Ingars saņēma diplomu par lielāko nozvejoto zivi. Kopā sacensībās piedalījās 12 dalībnieki. Kā veicināšanas balvas ikgadējiem sacensību dalībniekiem tika pasniegti zvejas entuziasta Jāņa Kupra gatavotie niedru pludiņi, kas ir ekskluzīvs roku darbs. Šīs balvas saņēma Jāzeps Rancāns, Ritvars Šķesters un Mareks Ulbicāns.
Lai sasildītos, dalībnieki cienājās ar uz ugunskura vārītu zivju zupu un tēju, ko bija sarūpējis biedrības “Rogovkīši” valdes priekšsēdētājs Valērijs Belinskis.
Liels paldies dalībniekiem par atsaucību un uz tikšanos nākamajās makšķerēšanas sacensībās!
Biedrības “Rogovkīši” locekle
Inga Vigule

lid1 lid2 lid3

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0