Pušā gatavoja Adventa vainagus

Publicēts 04.12.2017

Advents – tās ir četras mierīgās nedēļas, kuru simbols ir vainags ar četrām svecēm. Pušas biedrība „Novus” 1. decembrī organizēja bērniem un pieaugušajiem Adventa vainagu pīšanas darbnīcu.

Adventa vainagos tika izmantoti mūžzaļie skujotie augi, kas simbolizē mūžīgās dzīvības zīmi. Sveces- gaismai, siltumam. Vainagu kompozīcijās dominēja galvenokārt zaļā krāsa, tika akcentēta baltā, dzeltenā, zeltītā krāsa. Radošajā darbnīcā darbojās 17 dalībnieki un kopā tika sagatavoti12 vainagi. Liels paldies visiem, par radošu pieeju. Radošās darbnīcas vārdā pateicamies Elzai Lubānei par palīdzību un praktisko padomu sniegšanu. Par pamatu labi veiktajam darbiņam, pamatā bija ticība sev. Svētku noskaņojumu veikalā nenopirksi. To mēs radām paši savām ģimenēm.

 

Pušas biedrības „Novus” valdes locekle Kristīne Zuja

12

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0