Pušā tapa mīlestības topiāriji

Publicēts 15.02.2016

Valentīndiena ir reize, kad svinam mīlestības svētkus un dāvinām otram cilvēkam kādu mīlestības pilnu dāvanu. Bieži vien tie ir saldumi vai kāda cita sirsniņas formas dāvana. Tomēr mīlestības svētki nav tikai savu simpātiju izrādīšana otrajai pusītei, tie ir arī svētki mums katram – mīlestība pret sevi, mīlestība pret apkārt esošajiem.

Tieši tāpēc Valentīndienas pēcpusdienā aktīvākie un radošākie Pušas pagasta iedzīvotāji pulcējas uz radošo darbnīcu, kurā katrs centās pēc savas sirds patikas un fantāzijas izveidot mīlestības topiāriju – sirsniņu. Lai arī darbs pie šo skaisto veidojumu radīšanas ilga veselas trīs stundas, pret galarezultātu vienaldzīgs nepalika neviens no radošās darbnīcas dalībniekiem. Visi aiznesa uz mājām pašu rokām radītu darbiņu, lai pēc pašu darbnīcas dalībnieku teiktā to uzdāvinātu māsai dzimšanas dienā, vecākiem mīlestības svētkos vai atstātu un pasniegtu, kā balvu paši sev, lai priecētu savas acis ikdienā un pastāstītu par šī skaistā darbiņa tapšanu arī citiem.

Lai mīlestības pilna ir katra diena!

Mārīte Krasnobaja

/Pušas tautas nama vadītāja/

IMG_8669_renamed_15249 IMG_8673_renamed_10369 IMG_8677_renamed_1408 IMG_8686_renamed_3209 IMG_8688_renamed_14724

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0