Pušas biedrība Novus labdarības pasākumā “Sirds siltums” ziedo Preiļu slimnīcas dzemdību nodaļai

Publicēts 27.12.2018

Tuvojoties Ziemassvētkiem, Pušas biedrība ” Novus” turpināja pagājušajā gadā aizsākto labdarības pasākuma ”Sirds siltums” organizēšanu, kurš norisinājās līdz Ziemassvētkiem. Šogad biedrība nolēma vākt ziedojumus SIA „Preiļu slimnīcas” dzemdību nodaļai, jo daudzas Pušas pagasta māmiņas ir izvēlējušās savus mazulīšus laist pasaulē tieši Preiļu dzemdību nodaļā. Sazinoties ar Preiļu slimnīcas darbiniekiem noskaidrojām, ka visnepieciešamākās preces mazulīšiem ir autiņbiksītes, mitrās salvetes, vienreiz lietojamie paladziņi, eļļiņas, krēmi, zeķītes. Tāpēc labdarības pasākuma atbalstītājus aicinājām ziedot naudas līdzekļus, lai būtu iespējams iegādāties nepieciešamās preces. Pateicoties visiem labdarības pasākuma atbalstītājiem, tika saziedoti 354,17 eiro ( trīs simti piecdesmit četri eiro, 17 centi), kā arī tika ziedoti 17 pāru zeķīšu jaundzimušajiem, ziedojumos saņēmām arī konfekšu kārbu un kafiju Preiļu dzemdību nodaļas personālam.

Pušas biedrība ”Novus” vēlas patiesi no sirds pateikties par atbalstu L. Birulei, G. Vanagam, A. Niperei, M. Runtovskai, V. Paplavskai, S.Šņukutei, I. Paplavskai, A. Lopsai, S. Laizānei, A. Lubānei, S. Laizānam, M. Zaņģim, I.Nadžafovai, K. Ivanovai, I. Mihailovai, Ē. Skučam, A. Uļjanovai, I.Lācei, G. Zujam, V. Afanasjevam, kā arī biedrības biedriem, kuri ziedoja.

Novēlam visiem laimīgu un veselīgu Jauno 2019. gadu!

Pušas biedrības ”Novus” valdes locekle Kristīne Zuja.

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0