Radošā darbnīca Mākoņkalna bibliotēkā “Pārsteigums māmiņām un vecmāmiņām”

Publicēts 09.03.2018

Mākoņkalna bibliotēkā krietns bērnu pulciņš 5. marta pēcpusdienā bija pulcējušies uz radošo darbnīcu, kas veltīta Starptautiskajai sieviešu dienai. Radošajā darbnīcā bērni veidoja rotājumus, ko dāvināt savām māmiņām un vecmāmiņām. Bērniem tika dota iespēja pašiem darboties ar karsto līmi, taisīt rotājumus. Visi bija centīgi un aktīvi. Kopā ar bērniem darbojās čaklā rokdarbniece Jeļena Hočeva. Palīdzēja darboties arī daži vecāki kuri piepalīdzēja pašiem mazākiem bērniņiem. Pasākuma beigās visi čaklie rokdarbnieki, mazie un lielie, tika sēdināti pie tējas galda. Uz mājām bērni devās ar prieka pilnām sirsniņām.

 

Bibliotēkas vadītāja Lilita Kudrjavceva

Foto – L. Kudrjavceva

IMG_4806IMG_4808 IMG_4822

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0