Radošā darbnīca Pušā

Publicēts 12.02.2019

Mēs visi zinām, ka 14. februārī svin mīlētāju jeb Valentīndienu. Tā ir diena, kad cilvēki viens otram teic mīļus vārdus, dāvina ziedus, dāvaniņas, apsveikuma kartītes un cenšas būt bezgala mīļi. Arī Pušā ir tradīcija pirms Valentīndienas vai tieši šajā dienā pulcēties uz radošo darbnīcu, lai pagatavotu sev vai saviem mīļajiem kādu jauku dāvanu .

10. februārī Pušas pagasta aktīvākie iedzīvotāji pulcējās uz radošo pēcpusdienu, kurā katrs pēc savas sirds patikas un fantāzijas izveidoja apsveikuma kartīti saviem mīļajiem. Vēl šajā dienā bija iespēja piedalīties kulinārijas radošajā darbnīcā, kur Valentīndienas noskaņās kopīgi cepām sirsniņvafeles.

Paldies visiem, kuri piedalījās un lai mīlestības piepildīta katra diena!

 

Indra Dzene

IMG_1930 IMG_1926

 

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0