Radoša tikšanās Feimaņu pagasta bibliotēkā

Publicēts 12.03.2018

Feimaņu pagasta bibliotēkā 7. martā viesojās radoša sieviete, laikraksta “Rēzeknes Vēstis” žurnāliste Olga Meirāne. Uz tikšanos bija pulcējušies pagasta iedzīvotāji un Feimaņu pamatskolas skolēni.

Olgas kundze bija atvedusi daļu no savas mūzikas instrumentu kolekcijas, par ko liels prieks bija bērniem. Par katru mūzikas instrumentu tika izstāstīts savs stāsts un katrs instruments tika izmēģināts arī skanējumā. No skatītāju vidus tika izveidots improvizēts mūzikas instrumentu ansamblis un notika pirmā uzstāšanās publikas priekšā. Pārējie neskopojās ar skaļiem aplausiem.

Otrajā daļā Olgas kundze dalījās emocijās dzejas un prozas pasaulē, dziedāja savas sacerētās dziesmas. Noslēgumā pie tases tējas žurnāliste atbildēja uz klātesošo jautājumiem. Viņa stāstīja par saviem daudzajiem hobijiem, kā top darbi un kā to visu viņa paspēj. Paldies cienījamai Olgai par iespēju iepazīties tuvāk un ceram uz turpmāku sadarbību.

 

Erna Ulase,
Feimaņu pagasta bibliotēkas vadītāja

IMG_4688 IMG_4698 IMG_4705

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0