Ratnieku jaunieši ciemojas zemnieku saimniecībā “Vairogi”

Publicēts 21.07.2014
Ciemos z/s Vairogi

Rēzeknes novada dienu ietvaros Ratnieku ciemata bērni un jaunieši devās ekskursijā pie z/s „Vairogi” jaunā īpašnieka Gunta Klīdzēja. Šo slaveno pagasta saimniecību no 1992. gada līdz 2011. gadam vadīja Gunta vectēvs Ernests Klīdzējs, bet nu jau vectēva rokas ir nogurušas, gaita kļuva lēnāka un smagāka, bet iesāktais darbs kādam jādara tālāk, tāpēc vectēva saimniecību pārmantoja mazdēls.

Ik dienas strādājot zemes darbus, Guntim vēl atlika laika uzrakstīt divus projektus – “Lauku saimniecības modernizācija” un “Atbalsts jaunajiem lauksaimniekiem”. Projekti tika atbalstīti, līdz ar to Gunta saimniecībā nāca klāt divi jauni MTZ traktori, sējmašīna, arkls, graudu mitruma mērītājs, traktora piekabe, miglotājs, paralēlais braukšanas GPRS. Atliek Guntim novēlēt veiksmi turpmākajā darbā, bet jauniešiem –pārdomāt, vai ir vērts braukt tālajā pasaulē laimi meklēt, ka laime ir tepat blakus, tikai jāprot to saskatīt.

 

 

Vija Jeršova
Ratnieku tautas nama vadītāja

Foto – J.Jermakova

 

No kreisās - Guntis Klīdzējs, vectēvs Ernests Klīdzējs Vectēvs un mazdēlsJaunā tehnika z/s Vairogi

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0