Rēzeknē notika “Skriešanas seminārs”, gatavojoties 5.Rēzeknes pusmaratonam

Publicēts 01.03.2016

24. februārī plkst. 17:30 Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā „Zeimuļs” pirmo reizi Rēzeknē tika rīkots skriešanas un veselīga dzīvesveida seminārs visiem, kuriem skriešana jau ir ikdiena un tiem, kas vēl tikai plāno uzsākt skriet.
Tika noorganizētas arī īpašas sportiskās stundas pilsētas un novada skolās.
Seminārs un tā ietvaros organizētās nodarbības kalpo par labu atspēriena punktu, lai jau 9. martā Festivāla parkā uzsāktu Rēzeknes pusmaratona koptreniņus, sadarbībā ar „Nike Running Club”. Kā atzīst sporta kluba “Magnen” pārstāvis Edgars Kļaviņš, fiziskā forma pēc ziemas nav tā labākā, tāpēc dalībai maratonā noteikti ir jāsāk gatavoties laicīgi, lai nenodarīt savai veselībai pāri!
Sīkāku informāciju par rīkotajiem pasākumiem iegūt un pieteikties tiem var, zvanot Edgaram Kļaviņam (Biedrības “SK Magnen” pārstāvim) ( T.:29473484)

VIDEO par aktivitātēm, gatavojoties 5.pusmaratonam

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0