Rēzeknes Augstskolas studenti apmeklēja 19. starptautisko pārtikas izstādi „Riga Food 2014”

Publicēts 16.09.2014

Rēzeknes Augstskolas (RA) Ekonomikas un vadības fakultātes 3. kursa studenti (programma „Uzņēmējdarbība” ar specializāciju „Tūrisma uzņēmumu vadība”) 5. septembrī studiju kursa „Ēdināšanas uzņēmējdarbības vadības” ietvaros devās mācību ekskursijā un kopā ar pasniedzēju Inesi Silicku apmeklēja „Riga Food 2014” izstādi Ķīpsalā.

„Riga Food” ir Baltijas nozīmīgākā pārtikas izstāde. Tā iezīmē nozares attīstību, izceļ jaunumus un palīdz iepazīties ar nopietniem un uzticamiem nozares uzņēmumiem. Šogad izstādē savus produktus un pakalpojumus prezentēja vairāk nekā 650 dalībnieki no 40 pasaules valstīm. „Riga Food 2014” bija skatāmi vairāk nekā 11 valstu nacionālie kopstendi.

Izstāde deva ieskatu pārtikas un viesmīlības nozares jaunākajās tendencēs. Šeit varēja smelties idejas savai ēdienkartei, nogaršot daudz ko jaunu un baudīt pavāru, konditoru un bārmeņu šovus, savukārt profesionāļi varēja smelties idejas, gūt jaunas zināšanas un informāciju, kā arī veicināt sava biznesa attīstību.

Šīs izstādes ietvaros mēs papildinājām savas zināšanas par Latvijā un ārzemēs saražoto produkciju. Visvairāk atmiņā palicis konkurss „Latvijas gada konditors 2014”, kur varēja redzēt kūkas kā kleitas, kleitas kā kūkas, kā arī bezalkoholisko kokteiļu bārmeņu sacensības, kurās norisinājās spraiga cīņa par ātrākā un labākā bārmeņa titulu.

 

 

Linda Freiberga
3T kursa vecākā

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0