Rēzeknes iecirkņa policisti saņem Pateicības rakstus

Publicēts 07.12.2016
Foto: Madara Bērtiņa

5. decembrī Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Rēzeknes iecirknī aizritēja svinīgā sanāksme par godu Valsts policijas dibināšanas 98. gadadienai. Svētkos policijas darbiniekiem bija iespēja atskatīties un izvērtēt paveikto, kā arī par priekšzīmīgu darbu saņemt Pateicības rakstus, Iekšlietu ministrijas apbalvojumus un Goda rakstus.

“Sabiedriskā drošība ir viens no valsts pamatuzdevumiem, tādēļ arī ikviena policista ikdienas darbs ir augstākajā mērā valstiski svarīgs. Profesionāli un pašaizliedzīgi policisti veicina katra iedzīvotāja uzticēšanos valstij, jo tikai droša sabiedrība spēj attīstīties un pārliecināti raudzīties nākotnē,” uzrunājot policistus un sanākušos viesus, uzsvēra Valsts policijas Rēzeknes iecirkņa priekšnieks pulkvežleitnants Gunārs Paškevičs. “Novēlu godam kalpot Latvijai un dziļi sirdī nest savu misijas apziņu, lai policisti būtu stipri balsts, kas palīdz mūsu iedzīvotājiem justies droši un pasargāti.”

Kā pastāstīja Gunārs Paškevičs, šobrīd Rēzeknes iecirknī kadru trūkums ir gandrīz novērsts: “Divu gadu laikā esam palielinājuši darbinieku skaitu par sešiem cilvēkiem, turklāt ir pieprasītas vēl trīs papildu policistu vietas. Priecē, ka pie mums ir sākuši strādāt jauni, ambiciozi, izglītoti un progresīvi policisti.”

Svētku reizē par sadarbību un sniegto atbalstu Valsts policijas uzdevumu īstenošanā, sabiedriskās kārtības un drošības nodrošināšanā Rēzeknes iecirkņa priekšnieks pateicās sadarbības partneriem: Rēzeknes novada, Rēzeknes pilsētas un Viļānu novada pašvaldībai, Rēzeknes Tiesai, Rēzeknes Prokuratūrai, Valsts robežsardzes koledžai, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestam, Valsts probācijas dienesta Rēzeknes struktūrvienībai, Valsts robežsardzes Aviācijas pārvaldei un Zemessardzei. Savukārt pašvaldības pasniedza savus Pateicības rakstus policistiem.

Rēzeknes novada domes priekšsēdētāja vietniece Elvīra Pizāne policistiem pateicās par sadarbību, kā arī novēlēja drosmi un izturību: “Lai uz ielām vienmēr ir klusums un miers, lai savu darba laiku vairāk varat veltīt profilaktiskiem un izglītojošiem mērķiem.” Astoņiem Rēzeknes iecirkņa policijas darbiniekiem Elvīra Pizāne pasniedza Rēzeknes novada pašvaldības Pateicības rakstus par priekšzīmīgu dienestu, augstu profesionalitāti un saistībā ar Latvijas Valsts policijas 98. gadadienu.

Ar Pateicības rakstiem tika apbalvoti:

  1. Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Rēzeknes iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas vecākā inspektore kapteine Kristīne Zīmele;
  2. Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Rēzeknes iecirkņa Kārtības policijas nodaļas priekšnieka vietnieks majors Dainis Igolnieks;
  3. Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Rēzeknes iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas vecākais inspektors majors Jānis Strucinskis;
  4. Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Rēzeknes iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas inspektors Edgars Kravalis;
  5. Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Rēzeknes iecirkņa Kārtības policijas nodaļas inspektore virsleitnante Natālija Podgaiska;
  6. Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Rēzeknes iecirkņa Kārtības policijas nodaļas inspektore virsleitnante Sandra Grigale;
  7. Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Patruļpolicijas nodaļas Reģionālās konvoja rotas kārtībnieks virsniekvietnieks Ilmārs Ludboržs;
  8. Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Patruļpolicijas nodaļas Satiksmes uzraudzības rotas inspektors virsleitnants Juris Tārauds.

FOTOGALERIJA

Madara Bērtiņa,
Rēzeknes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0