Rēzeknes novada 2015. gada čempionāts galda tenisā

30.01.2015

Sports

Šī gada 24. janvārī notika novada čempionāts galda tenisā. Šajās sacensībās piedalījās 20 vīrieši un 5 sievietes no Rēzeknes novada un Rēzeknes pilsētas. Jaunākajam sacensību dalībniekam, Denisam Vasiļjevam ir tikai 11 gadi, bet vecākajam, Andrejam Rešetņikovam, 68. Tā sagadījās, ka tieši šie sportisti satikās cīņā par trešo vietu. Andreja Rešetņikova pieredze un meistarība izrādījās bija pārāka par mazāk pieredzējušo, taču spēcīgi progresējošo Latvijas čempionu mini kadetu grupā, Denisu Vasiļjevu. Par novada čempionu kļuva Bruno Losāns, otro vietu izcīnīja Aleksejs Vasiļjevs.
Sieviešu konkurencē savu pārākumu parādīja kaunatiete Liāna Zeltiņa, kas izcīnīja novada čempiona titulu. Jāatzīmē, ka Liāna 2014. gada Latvijas jaunatnes čempionātā savā vecuma grupā izcīnīja bronzas medaļu. Otro vietu izcīnīja Valentīna Balševica, bet trešo vietu Aļona Kopilova.
Tika apbalvoti trīs labākie novada tenisisti: Juris Zeltiņš, Ivars Igaunis un Dainis Čudars.