Rēzeknes novada 2018. gada čempionāts galda tenisā

01.02.2018

Sports

Rēzeknes novada atklātajā čempionātā galda tenisā 28. janvārī piedalījās 28 dalībnieki no Rēzeknes novada, Rēzeknes, Daugavpils, Krāslavas un Ludzas. Pieaugušo grupā sacensībās piedalījās 15 dalībnieku, bet jaunatnes grupā 13 dalībnieki.Par novada čempionu vīriešu grupā kļuva Deniss Vasiļjevs (Rēzekne), 2. vieta Eduards Stefanovičs, 3. vieta Vitālijs Skribiņš (abi no Daugavpils), 4. vieta Sergejs Kritenko (Krāslava).
Sieviešu grupā 1. vieta Liāna Zeltiņa (Kaunata, Rēzeknes nov.), 2. vieta Valentīna Balševica (Rēzekne). Jauniešiem par uzvarētāju kļuva Dainis Rusakovs (Kaunata, Rēzeknes nov.), 2. vieta Iļja Mitrošenko, 3. vieta Arnis Nizins (abi no Rēzeknes nov. Ružinas). Jaunietēm uzvarēja Linda Laduse (Rēzekne), 2. vieta Marina Rusakova (Kaunata, Rēzeknes nov.), 3. vieta Ksenija Ščerbakova (Ružina, Rēzeknes nov.). Par Rēzeknes novada labāko tenisistu atzīts Juris Zeltiņš.
Ar katru gadu čempionāta dalībnieku skaits paliek arvien kuplāks un kuplāks, kā arī startējošo jaunatnes skaits no tā neatpaliek. Uz redzēšanos nākamā gada sacensībās!