Rēzeknes novada 2019. gada čempionāts galda tenisā

14.02.2019

Sports

Tiskādu vidusskolas sporta zālē 10. februārī notika Rēzeknes novada atklātais čempionāts galda tenisā. Šajās sacensībās piedalījās 23 dalībnieki no Rēzeknes novada, Rēzeknes, Daugavpils, Krāslavas un Ludzas.
Dalībnieki tika sadalīti četrās apakšgrupās, kur apakšgrupu pirmās un otrās vietas ieguvēji finālā cīnījās par novada čempiona titulu. Attiecīgi trešo un ceturto vietu ieguvēji sacentās par 9.-16. vietu, bet piekto un sesto vietu ieguvēji apakšgrupās par 17.-23. vietu. Otro gadu pēc kārtas par novada čempionu vīriešu grupā kļuva Deniss Vasiļjevs (Rēzekne), 2. vietā Vitālijs Skribiņš (Daugavpils), 3. vietā Voldemārs Limans (Preiļi). Sieviešu grupā 1. vieta Verai Gurtajutei (Daugavpils), 2. vieta Lindai Ladusei (Rēzekne), Nensijai Mazurei (Ružina). Par Rēzeknes novada labāko tenisistu atzīts Juris Dikulis.
Katru gadu dalībnieku skaits nepaliek mazāks, tas liecina, ka šīs sacensības iegūst lielāku popularitāti. Uz redzēšanos nākamā gada sacensībās.
Bruno Losāns

Noklikšķini, lai noklausītos iezīmēto tekstu!