Rēzeknes novada 2020. gada čempionāts galda tenisā

Publicēts 10.01.2020
Foto. No kreisās uz labo: Haralds Fjodorovs, Jurijs Šmagra, Eduards Stefanovičš, Vilis Dzalbs, Liāna Zeltiņa, Juris Zeltiņš, Ina Jozepsone un Vera Gurtajute.

4. janvārī Tiskādu vidusskolas sporta zālē notika Rēzeknes novada atklātais čempionāts galda tenisā. Šajās sacensībās piedalījās 22 dalībnieki no Rēzeknes novada, Rēzeknes, Daugavpils, Krāslavas, Aglonas, Ludzas un Rīgas. Lai atvieglotu sacensību norises gaitu tika pieņemts lēmums, ka vīrieši un sievietes spēlē kopā, jo sportiskais līmenis to atļauj. Dalībnieki tika sadalīti četrās apakšgrupās, kur apakšgrupu pirmo līdz ceturtās vietas ieguvēji veido finālgrupu no 16 dalībniekiem, kur pēc olimpiskās sistēmas cīnījās par čempiona titulu kā sieviešu, tā arī vīriešu nominācijās.
Savukārt piekto un sesto vietu ieguvēji apakšgrupās cīnījās par 17.-23. vietu.

Par novada čempionu vīriešu grupā kļuva Haralds Fjodorovs (Rēzekne), 2. vietā Jurijs Šmagra (Daugavpils), 3. vietā Eduards Stefanovičš (Daugavpils). Sieviešu grupā: 1. vietā Ina Jozepsone (Rīga), 2. vietā Liāna Zeltiņa (Kaunata), 3. vietā Vera Gurtajute (Daugavpils). Par Rēzeknes novada labāko tenisistu atzīts Juris Zeltiņš, bet par gandarījuma turnīra uzvarētāju kļuva Vilis Dzalbs. Katru gadu dalībnieku skaits nepaliek mazāks, tas liecina, ka šīs sacensības ir populāras. Uz redzēšanos nākamā gada sacensībās.

Bruno Losāns

Sacensību godalgoto vietu ieguvēji no kreisās uz labo: V.Limans, V.Skribiņš, D.Vasiļjevs, V.Gurtajute, N.Mazure, L.Laduse un J.Dikulis.teniss1 teniss3

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0