Rēzeknes novada Bērnu-jaunatnes sporta skola saņem finansējumu sporta inventāra iegādei

31.08.2015

Izglītība

Sākoties jaunajam mācību gadam, Rēzeknes novada Bērnu-jaunatnes sporta skola ir paplašinājusi sporta inventāru trīs profesionālās ievirzes sporta izglītības programmām – basketbolā, futbolā un vieglatlētikā.  Inventārs tika iegādāts pateicoties Izglītības un zinātnes ministrijas finansējumam un Rēzeknes novada pašvaldības līdzfinansējumam.

No piešķirtajiem līdzekļiem  tika iegādātas treniņu barjeras un trepītes, konusi, lecamauklas, stafetes kociņi, dažāda smaguma gumijas lodes, pilates pussfēra, treniņu šķēpi, svara aproces, starta bloki, tādejādi papildinot nepieciešamā inventāra iegādi treniņnodarbībām, kas veicinās sporta skolas audzēkņu fizisko spēju attīstīšanu un nostiprināšanu, daudzveidos mācību-treniņu procesu, uzlabos sportisko sasniegumu līmeni un veicinās panākumus reģiona un valsts līmenī.

Ministrijas piešķirtais finansējums 795,00 euro un pašvaldības finansējuma daļa 797,70 euro.

BJSS metodiķe Arnita Poiša

DSCI1078