Rēzeknes novada Bērnu-jaunatnes sporta skolas jaunie basketbolisti turpina sajust spēles garšu

Publicēts 22.03.2017

9. martā, īsi pirms Latvijas Basketbola savienības rīkotajām sacensībām “Kāruma kauss”, Maltas daudzfunkcionālā zālē tikās Rēzeknes novada Bērnu-jaunatnes skolas jauno basketbolistu paaudze. Šoreiz maltēnieši sagaidīja spēles pretiniekus no Dricāniem un Nautrēniem gan zēnus , gan meitenes. Sadraudzības saspēles norisinājās starp 4 meiteņu un 4 zēnu komandām. Rezultāts spēlēm nebija svarīgs. BJSS treneru mērķis bija nostiprināt audzēkņiem treniņprocesā apgūtos basketbola spēles noteikumus un pirmos spēles tehnikas elementus – driblu, piespēles un metienu grozā.

Liels paldies SEB bankas ziedojumam, ar kura palīdzību Rēzeknes novada Bērnu-jaunatnes sporta skolai bija iespēja papildus iepriecināt visus bērnus ar atslēgu piekariņiem un garšīgiem svētku kliņģeriem!

Savukārt 14. un 15. martā, skolēnu pavasara brīvdienās, Rēzeknes novada sporta skolas 4 komandas devās uz “Kāruma kausa” spēlēm, kuras norisinājās Rīgā, Madonā un Rēzeknē. Turnīrs notiek 4 posmos Latvijā jau septīto sezonu. Šosezon no visas Latvijas rekordliels spēlētāju skaits piesakās uz katru no posmiem  3.posmā pieteicās 133 komandas, kuru skaitā bija arī mūs mazie basketbolisti no Maltas, Dricāniem un Nautrēniem.

Paldies treneriem Inesei Bolšijai, Līgai Ludboržai un Andrim Putrānam par  jaunās paaudzes motivēšanu spēlēt basketbolu un sajust spēles garšu, kura ne vienmēr ir tik salda!

Arnita Poiša

MT-1 Nautrēni un dricānu zēni Kāruma kausā Madonā

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0