Rēzeknes novada Bērnu-jaunatnes sporta skolas jaunie peldētāji mērojās spēkiem savās pirmajās sacensībās

Publicēts 13.05.2017

6.maijā Rēzeknes Valsts robežsardzes peldbaseinā, notika pirmās peldēšanas sacensības jaunajiem Rēzeknes novada Bērnu-jaunatnes sporta skolas peldētājiem. Visa mācību gada garumā tie bija cītīgi trenējušies un tagad bija iespēja parādīt savu meistarību. Trenere Diāna Gosteva pavēstīja, ka sacensības noritēja veiksmīgi un interese gan no bērnu gan vecāku puses bija liela.

Kopumā sacensībās piedalījās 27 peldētāji, 2005.un 2009.dz.g. meitenes un zēni. Mazie peldētāji sacentās 50 metru distancē peldēšanā uz muguras. Visiem dalībniekiem bija pasniegti diplomi par sasniegto rezultātu un uzvarētāji saņēma arī medaļas un piemiņas balvas.

Rēzeknes novada Bērnu-jaunatnes sporta skolas direktors Aldis Ciukmacis ir gandarīts, ka lolotā ideja par iespēju Rēzeknes novada bērniem nodarboties ar peldēšanu ir īstenojusies un rezultāts bija manāms mazo peldētāju emocijās un prasmēs, ko tie demonstrēja.

Ceram uz novada peldētāju panākumiem nākotnē!

Sacensību rezultāti
Fotogalerija

Arnita Poiša

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0