Rēzeknes novada Bērnu-jaunatnes sporta skolas jauno basketbolistu pirmās mājas sacensības Dricānos un pirmās oficiālās spēles “Kāruma kausā”

Publicēts 12.01.2017

Īsi pirms Ziemassvētkiem Dricānu vidusskolas sporta zālē pirmajās sacensībās sabrauca Rēzeknes novada Bērnu-jaunatnes sporta skolas zēni un meitenes, kopskaitā 62 audzēkņi,  kuri  šajā mācību gadā uzsākuši basketbola spēles treniņus Maltā, Nautrēnos un Dricānos.

Lai sekmētu Sporta skolas mācību treniņu grupu vismazāko audzēkņu sacensību pieredzi un motivētu bērnus nodarboties ar basketbolu, 20.decembrī tika organizētas sadraudzības spēles basketbolā “Tā ir mana spēle”. Meiteņu saspēlē piedalījās 3 komandas un zēnu – 4 komandas.

Sacensības bērni uzsāka ar basketbola stafetēm, kuros gūtie punkti summējās pie spēles rezultāta. Zāle bija pieskandināta ar prieka un uzvaras gaviļu saucieniem.

Sacensību organizatoru mērķis nebija komandu iegūtās vietas sacensību tabulā, bet gan pozitīvo spēles emociju radīšana un sacensību gara izjušana.

Šoreiz pie medaļām tika jaunie basketbolisti, kuri savai komandai ieguva pirmo iemesto grozu. Dricānu meiteņu komandā pirmo grozu iemeta Krista Kokina, Maltas komandā – Viktorija Gorina un Nautrēnu komandā – Sintija Gļauda. Zēnu komandās pirmo grozu guva Matīss Gorsāns no Nautrēnu komandas, Kaspars Saveļjevs no Dricānu 2.komandas, Daniels Ceirulis no Dricānu 1.komandas un Maksims Rogozins no Maltas komandas.

Noslēgumā visi mazie spēlētāji saņēma saldās Ziemassvētku dāvanas. Tās sarūpēt palīdzēja SEB bankas administrācija, ziedojot sporta skolai 200 Euro. Sporta skolas direktors un treneri izsaka lielu paldies par finansiālu atbalstu!

Iegūtā pirmā spēļu pieredze mājas spēlēs palīdzēja drošāk startēs Latvijas Jaunatnes basketbola līgas organizētajā “Kāruma kausā” 2006.dzimšanas gada un jaunākiem basketbolistiem, skolēnu brīvdienās 2017. gada 3. un 4.janvārī, Rīgā, Cēsīs un Madonā.

Mājās bērni atgriezās jau ar oficiālu spēles pieredzi un ar SIA Rīgas piensaimnieka dāvinātiem “Kāruma” sieriņiem.

Paldies uzņēmīgiem Sporta skolas treneriem – Inesei Bolšijai, Līgai Ludboržai un Andrim Putrānam par jaunās basketbolistu paaudzes trenēšanu un emocionālu iedrošināšanu spēlēs! Īpašs paldies Sporta skolas audzēkņu vecākiem par sadarbību!

Arnita Poiša

 Fotogalerija

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0