Rēzeknes novada dienā organizēs papildus pilsētas sabiedriskā transporta reisus

Publicēts 15.07.2014

Lai atvieglotu pasažieru nokļūšanu „Rēzeknes novada dienās”, SIA „Rēzeknes satiksme” sestdien, 19. jūlijā, organizēs pilsētas sabiedriskā transporta papildus reisus, iekļaujot maršrutā Ančupānu kartodromu.

Kā informē Rēzeknes pilsētas domes Pasažieru pārvadājumu plānošanas konsultatīvā padome, maršruta autobuss Nr. 9, kas izies no Vipingas plkst. 14.35, 16.17, 18.15, pie Kartodroma ieradīsies aptuveni plkst. 15.00, 16.45, 18.40, un tālāk virzīsies uz pieturu „Blaumaņa iela”.  No Blaumaņa ielas autobuss aties plkst. 13.50, 15.34, 17.04, pie Kartodroma būs aptuveni plkst. 14.05, 15.45, 17.15, un tālāk virzīsies saskaņā ar savu parasto maršrutu līdz pieturai „Vipinga”.

Papildus autobusa reiss no Vipingas pa maršrutu Vipinga – Rēznas iela – Latgales iela – Atbrīvošanas aleja – Kosmonautu iela – Blaumaņa iela – Viļakas iela līdz Kartodromam būs plkst. 18.15,taču pēdējais reiss no Kartodroma līdz pieturai „Vipinga” aties jau plkst. 23.30.  „Rēzeknes satiksmes” autobusi apkalpo pasažierus visās pieturvietās maršruta garumā. Biļešu cena – 0,50 eiro.

Rēzeknes novada svētku pasākuma organizatori uzsver, ka šogad būs atvieglota nokļūšana svētkos cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Ančupānu kartodromā, VIP zonā pie lielās skatuves ir paredzētas autostāvvietas invalīdu transportam. Caurlaides var saņemt pie dežurējošā zemessarga, uzrādot invalīdu apliecību. 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0