Rēzeknes novada dienas 2019

29.06.2019

Kultūra

Kā ik vasaru, tā arī šogad jūlijā Rēzeknes novads saviem iedzīvotājiem un ciemiņiem dāvina aizraujošu, izklaidējošu, sportisku un ģimenisku nedēļas izskaņu – Rēzeknes novada dienas.
Šogad novada dienas tiek rīkotas četrās Rēzeknes novada pagastu apvienībās, līdz ar to visiem novada iedzīvotājiem, kā dalībniekiem, skatītājiem vai organizatoriem, būs iespēja plašāk iesaistīties svētku norisēs.
13. jūlijā ar Zvejnieku svētku pasākumu iesākās Rēzeknes novada dienas, kurās organizatoru rūpi uzņēmušies Dricānu pagastu apvienības ļaudis. Nagļi ir tā vieta, kur katru gadu, nemainīgi jūlija otrajā sestdienā norisinās Zvejniekdienas sporta spēles. Ņemot vērā, ka pasākums vairāku gadu garumā ir kļuvis par tradīciju un daļēji par Nagļu vizītkarti, tad noliktajā laikā un vietā pulcējas liels skaits sportot-, atpūsties-, un atbalstīt- gribētāju. Īpaša programma paredzēta arī pašiem mazākajiem apmeklētājiem – “Bērnu pilsētiņa” ar jautrām un asprātīgām atrakcijām. Svētku noslēgumā svētku koncerts un balle.
Nolikums velokrosa sacensībām Nagļos
19. jūlijā Lendžos ar radošu, aktīvu un sportisku programmu ģimenēm un bērniem notiks Veselības veicināšanas festivāls, kurš notiek Rēzeknes novada pašvaldības īstenotā ESF projekta “Dzīvo veselīgi Rēzeknes novadā!” ietvaros. Noslēgumā Lendžu brīvdabas estrādē svētku koncerts.
20. jūlijā Kaunatā, lai stiprinātu ģimeniskās vērtības un dotu iespēju izbaudīt kopā būšanas prieku, īpaša Novada svētku diena veltīta tieši jaunajām ģimenēm. Ģimenes tiek aicinātas piedalīties atklātajā Jauno ģimeņu konkursā “Būt kopā”. Tiks organizētas gan jautras stafetes un konkursi, gan radošās darbnīcas, gan ģimeņu parādes un godināšana. Turpinās arī Veselības veicināšanas festivāla aktivitātes. Svētku izskaņā mākslinieciskās pašdarbības kolektīvu priekšnesums un turpinājumā visi aicināti lustēties daudzu populāru Latvijas grupu mūzikas pavadībā.
21. jūlijā tradicionālais mākslas un garšu festivāls “Mākslas pikniks” Lūznavas muižā. Muzikālās programmas dažādība, un nesteidzīga piknika piedzīvošana, vērojot dejas izrādes, leļļu izrādes un laikmetīgā cirka priekšnesumus. Iespēja atpūsties un piedalīties arī radošajās darbnīcās.
Lai Jūs varētu izvēlēties atbilstošākos pasākumus savām interesēm un noskaņojumam, publicējam Rēzeknes novada dienu afišas.
Esiet laipni aicināti piedalīties svētku norisēs!
Rēzeknes novada pašvaldības Kultūras nodaļas vadītāja Ināra Pleikšne
kaunataV lendzV nagliVmakslas_pikniks_afisa_2019_nepariet__2_-2

Click to listen highlighted text!